Soustředění na Mallorce 9.den (9/14) – Pouze jedna cyklistická fáze

Dnešní den jsem měl pouze jednu tréninkovou fázi, takže jsem si dopřál kvalitní spánek do 9 hodin. Tomáš byl ráno v bazénu a pán na recepci se ho ptal, kde má svého kamaráda 😀. Tomáš mu odvětil, že spí…Už si nás tam asi oblíbili. Já byl teď dvakrát za sebou a tak jsem rád, že jsem plavání vynechal. Po včerejších třech fázích jsem za tu dnešní jednu byl rád. Nožky ze včerejšího běhu celkem bolely.

Po vydatné snídani jsme s Tomem odpočinuli na pokoji a ve 13 hodin vyrazili na kolo. Dnes bylo v plánu to co jsme jeli v neděli, tedy hodinový intervaly v tempu Ironmana. Já to měl jet dvakrát, ale po včerejším běhu jsem nakonec jel jen jedenkrát. Tomáš to jel celé třikrát. Tedy oba jsme spolu odstartovali volné rozjetí jednu hodinu a poté už interval hodinu v tempu. Já rozjel úvod s Tomem, ale po sjezdu mi trochu cuknul a na bočním větru jsem ho už nechytil do háku a bohužel mi ujel. Takže jsem si to musel odmakat sám, což bylo samozřejmě náročnější, než když se člověk hezky za někým veze 😀.

Můj dnešní trénink

Byl jsem celkem za tu jednu sérii rád, takže jsem už pak dal jen hodinku na vyjetí a byl rád že mam už pro dnešek hotovo. Dálo to celkem 3 hodiny, 102 kilometrů a průměr 33,9 km/hod. To Tomáš měl před sebou ještě dlouhou šichtu a tento trénink zakončil na 203 kilometrech v průměru 37 km/hod. Dokonce v posledním úseku i zajel KOM, tedy nejlepší čas v rámci jednoho úseku mezi všemi.

Neskutečný jízdy

Než Tomáš dorazil, dal jsem si saunu. Byla sice plná Němců, ale zase měli vodu s eukalyptem. Takže polévali kamna a sauna měla pořádné grády. Dal jsem tři 15-ti minutové procedury a velmi dobře odpočinul. Ještě před večeří jsme si dali vyprat naše týden propocené věci, do zdejší hotelové pračky. Za 1 euro 85 centu vám dají žeton a můžete narvat pračku vědma. Takže to celkem šlo, máme tedy oba vypráno a teď už jen sušíme venku na balkoně.

Zítra ráno nás bude čekat běh, pro Toma to bude lehký klus, pro mě to bude 6x 1 kilometr s pauzou 2 minuty a tak se moc těším. Odpoledne lehké kolo na vyjetí a k večeru plavaní v moři.

Dobrou noc.

Celkové součty v devátém dni:

  • Celkový čas zatížení: 3 hodin 00 minut
  • Plavání: 0 km
  • Kolo: 102 km
  • Běh: 0 km

Celkem za celé soustředění:

  • Celkový čas zatížení: 35 hodin 24 minut
  • Plavání: 16,3 km
  • Kolo: 970 km
  • Běh: 103,6 km
Běh mi ukázal cestu. Stal se mojí vášní a životním style. Díky běhu jsem mohl trénovat a žít s nejlepšími běžci z Keni a Etiopie. Zkušenosti, které jsem za 12 let výkonnostního běhání získal, mohu předávat všem běžcům. Jelikož stejně jako vy i já záčínal. Objevte se mnou krásu běhu, běhat může opravdu každý. Můj příběh si přečtěte zde >>

Online běžecký kurz

Začínáme 8. dubna 2024

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.