Recenze mé trenérské práce

Moc si vážím každé zpětné vazby. Moc děkuji !!!

Kateřina Emingerová

David přinesl do mého tréninku významné změny a vylepšení. Jeho odborné znalosti a zkušenosti v oblasti běhání mi umožnily dosáhnout nových osobních rekordů a zlepšit techniku běhu. Dokázal mi individuálně přizpůsobit trénink mému aktuálnímu stavu a cílům, což mi pomohlo maximalizovat výkon a minimalizovat riziko zranění. David je skvělý motivátor a velmi mě podporuje na cestě za mým snem. Jsem nadmíru spokojená a rozhodně bych Davida doporučila každému, kdo hledá profesionálního trenéra pro svůj běžecký rozvoj.

Petra Sakařová

Měla jsem možnost poznat pár trenérů, kteří mi jen poslali tréninkový plán a každý týden napsali „Dobrá práce, jen tak dál!“. Když se zlepšujete, tak si říkáte, že to je fajn. Ale když pak začnete mít pocit, že trénink se úplně nevydařil a vy nevíte proč a jestli něco neděláte špatně, ale trenér vás jen pochválil, začne vám vrtat v hlavě, jestli by nestálo za to změnit trenéra. A já to udělala a absolutně toho nelituji! Zjistila jsem, že může být trenér, který se o vás skutečně zajímá. Který sleduje každý váš trénink, řekne vám, co se vám podařilo nebo naopak a na čem je potřeba zapracovat. Jeho tréninky mají hlavu a patu a baví vás jejich různorodost. Podporuje vás ve vašich výkonech a v závodech. Motivuje vás! A vlastně se stane takovým vaším parťákem. A to je přesně David. Můj parťák, se kterým můžu překonávat svoje osobní cíle!

Trénování s Davidem je radost. Začala jsem trénovat u Davida jako úplný začátečník. Do té doby jsem si běhávala sama, musela se přemlouvat a hlavně jsem se nikam neposouvala. Poté co jsem oslovila Davida,tak se můj pohled na běh úplně změnil. Najednou se na každý běh těším, běhám pravidelně, tréninky jsou pokaždé jiné a jinak náročné a co je hlavní, konečně u sebe vidím nějaký pokrok a celkově se cítím fyzicky lépe než předtím. Po čase jsem začala jednou týdně trénovat i s jeho skupinou teamdejvid na stadionu, kde jsou velice přátelští lidé a hlavně je to zase příjemná změna oproti běhání v přírodě. David je jako trenér velice milý, chápavý, podporující a hlavně motivující. Je vidět, že do toho dává všechno. Obdivuji, kolik toho všechno zastane a organizuje, jeho tréninky jsou propracované a ke každému přistupuje individuálně. Rozhodně doporučuji pro všechny, kdo potřebují v běhání podpořit a hlavně se zlepšit.
Iva Brejchová
Po 2,5 měsících spolupráce s Davidem jsem si zaběhla jen tak mezi řečí osobák na 10km v tréninku bez nějakého zvlášť velikého úsilí. Trénujeme na maraton a další vytrvalecké distance. David dovedl perfektně odhadnout moje možnosti, jak výkonnostní, tak časové. Chodím do práce, mám dvě děti, takže nemohu trávit dlouhé hodiny běháním každý den. David parádně skloubil kvalitu s kvantitou, takže zvládám a stíhám vše, co potřebuji. Tréninky jsou velmi pestré, zábavné a stimulující. Nejsem nejmladší a doba regenerace je potřeba trochu delší, i to David nastavil skvěle. Komunikace je profesionální a sdílení tréninků přes TrainingPeaks je absolutní pecka.
Tereza PyrchalováPodnikatelka
Začínal jsem běhat asi jako většina běžců - hlavně hnát co největší tempo a tak často, jak to jen jde. Vysněným cílem bylo ultra v Alpách. Ono to chvíli fungovalo a z nuly jsem se dostal na 50, do těch 100 mi ale furt 50 chybělo a ať jsem dělal co jsem dělal pomyslná rafička se zasekla... Davida jsem v té době potkával v obchodě s běžeckým vybavením a domluvili jsme se nejdříve na osobním tréninku s běžeckou analýzou a následně na pravidelném tréninkovém plánu. Měl jsem strach co na mě jako naprostého amatéra bude říkat profi běžec a jak budu zvládat jeho tréninky. Po dvou letech tréninkových plánů s Davidem můžu říct, že to byl dobrý krok. Rafičku na 100 jsem nedostal ( a hlavně jsem si uvědomil, že to ani nejde 🙂 ) ale skloubení náročného pracovního života, rodiny s malými dětmi a tréninky na běhy v horách se povedlo jak jen to šlo. S minimem času se daří trénovat maximálně efektivně a hlavně stále s radostí. Upřímně můžu říct, že kdybych měl teď běhat bez struktury - jen tak, musel bych se dost nutit. Tréninky s Davidem mohu tedy jen doporučit, flexibilita v tréninkovém plánu, lidský přístup a pohodový trenér o čemž svědčí i stále rostoucí komunita tymu Dejvid na jihu Čech.
Jan Fara Ředitel firmy
Má kondice nebyla špatná, ale přestal jsem se zlepšovat. Díky Davidovi a jeho zábavným tréninkům jsem začal běhat ještě o něco rychleji a bez zranění
Michal Buk
Skvělý tým a trenér, do klubu jsem vstoupil v létě a během krátké doby jsem si všiml značného zlepšení ve své technice a vytrvalosti. Moc se mi líbí profesionální přístup a struktury tréninků, které se přizpůsobují mým časovým možnostem. Díky kvalitním tréninkům jsem úspěšně dokončil svůj první maraton a zlepšil své časy na dalších tratích. Navíc #tymdejvid vytváří různorodé akce a vlastní závody, což udržuje mé nadšení a motivaci, proto bych rád doporučil taký se stát členem běžeckého klubu #tymdejvid.
Maksim GaintsevStudent
Nikdy jsem neměl běhání moc v oblibě. Bolely z toho nohy, styděl jsem se za svůj (ne)styl a potil jsem se jako nosorožec. Až si toho všimla i partnerka a bez okolků mi k svátku koupila první trénink s Davidem. Pak už to šlo jako na klouzačce - nadšení (přijde brzy samo), noví kamarádi (dřív nebo později budete chtít parťáky), ale hlavně radost z běhu. Tuhle drogu si člověk prostě užije. Chce to jen maličkost - potkat někoho, kdo vám ukáže smysluplnou cestu.. a občas podá pomocnou ruku. Nezáleží na to, jestli běháte pro zdraví nebo stíháte svůj vysněný čas. Díky, Davide :).
Pavel ProcháskaZachranář
Absolvovala jsem s Davidem jeho první online kurz a nemůžu říct nic jiného, než - DOKONALOST! David nám v rámci kurzu věnoval hodně času, všechno měl připravené, podchycené do posledního detailu, od tréninků, přes kompenzaci až po výživu, o kterou se postarala jeho manželka Helča. Vysvětlil všechno od úplných základů, odpověděl na každý dotaz a já nikdy neměla pocit, že by se nám nevěnoval nebo že bych se měla bát na cokoliv zeptat. Za dva měsíce kurzu jsem se v běhu zlepšila víc, než za poslední dva roky svýho hobby běhání. Když se tedy naskytla možnost pokračovat v tréninku dál pod Davidovým vedením individuálně, neměla jsem nad čím přemýšlet. A nelituju ani trošku. 🙂 Tréninky jsou pestré, složené tak, aby mě nezničily, ale zároveň budovaly vytrvalost a zlepšovaly rychlost. Oceňuju Davidův individuální přístup a pomoc s jakýmkoli problémem. Takže pokud hledáte trenéra, u kterého budete mít pocit, že trénuje jenom Vás, protože Vám věnuje neskutečné množství času, tady jste na správné adrese. 🙂
Dominika ChovancováÚčastnice online kurzu
David Vaš byl mým prvním opravdovým trenérem. Do tohoto "osudného" setkání jsem běhala bez jakéhokoliv systému stále stejnou trasu, vzdálenost, vše ve stejném tempu. Moc mě to bavilo, ale žádné zlepšení se nekonalo. Dlouho jsem váhala, jestli může fungovat on-line trénink do hodinek s trenérem, který můj běh ve skutečnosti nikdy neuvidí. Teď už můžu s klidným svědomím potvrdit, že to opravdu funguje! Už po třech týden jsem pociťovala velikou změnu. David se opravdu naší skupině intenzivně věnoval, vždy pomohl, poradil, potěšil. Za osm týdnů jsem získala veliké množství informací a motivace, takže za mě opravdu investice, která se mi mnohokrát vrátila. A určitě se těším na další spolupráci s Davidem, jeho nabídka je bohatá a v budoucnu bych ráda zkusila běžecký kemp.
Eva Kutláková
Trenér David Vaš,profesionální přístup a super člověk,který dokáže člověka inspirovat a nakopnout do dalších tréninku dostane z člověka vždy jen to nejlepší.Také jsem měl tu čest se s ním poznat osobně na závodech v Pečkách.:-) Před běžeckým kurzem s Vámi jsem se po dvou letech při běhání necítil komfortně a hledal jsem způsob jak se zlepšit a nadchnout se pro běh,nyní je vše v naprosté pohodě. Díky jeho pomoci jsem se mnoho naučil, hodně mi to dalo a velice mě to posílilo a otevřelo oči. Do tréninku jdu s nadšením a s chutí a vždy si ho moc užiju.Tohoto trenéra vřele doporučuji.
David ŠmejkalÚčastník online kurzu
Když David vypustil ven svůj první on-line kurz, rozhodla jsem se konečně dat svému běhání nějaký řád a přihlásila se. Předem bych ráda řekla, ze kurz rozhodně není jen pro začátečníky, naopak i jako zkušený běžec v něm najdete obrovské množství informaci a budete se moct posunout o obrovský krok vpřed . I když se jednalo o kurz, přístup mi přišel dost individuální a David odpovídal na všechny dotazy a byl ochoten dělat změny v tréninku , pokud třeba člověk vyloženě nemohl. U kurzu bych takovou nadstandardní péči ani nečekala , takže za mě opravdu top. Všechny cviky a tréninky byly skvěle popsané a vše dávalo smysl. Za 8 týdnu jsem se posunula v běhu více, než za běhání několik let předtim. I u osobních tréninku pod Davidem není co vytknout , aplikace na treninky je jednoduchá , přehledná, vše je skvěle vysvětleno a víte, co vás kdy čeká. Na všechna další cvičení mate přiložena videa , takže snadno pochopitelne. Pokud někdo chce začít běhat s trenérem , rozhodně doporučuji Davida kontaktovat a minimálně to zkusit, případně se přihlásit do kurzu, protože ten vám dá obrovskou porci informaci pro další běhání 🙂
Eva KutlákováÚčastnice online kurzu
Přes rok jsem neběhal kvůli zdravotním problémům, které jsem si přivodil díky mému hobby běhání. Zkoušel jsem běhat podle tréninkových plánů z internetu i dle denních doporučeních od Garminu. Výsledkem bylo, že jsem běhal téměř každý den v týdnu. Mnohdy i unaven. Protahování a posilování mi bylo cizí, ve zmíněných plánech zkrátka nebyly. Díky Davidovi a jeho kurzu opět běhám, tentokrát s radostí a v plné síle. Načerpal jsem spoustu cenných informací, které bych na internetu hledal těžko. Vynaložená investice se mi vrátila na zdraví a spokojenost s Davidem je natolik veliká, že pokračujeme dál v rámci individuálu.
Lukáš ŠtěpánekÚčastník 1.ročníku