Online běžecký kurz. Zvedni zadek a přidej se!
Startujeme 8. dubna 2024

Recenze mé trenérské práce

Moc si vážím každé zpětné vazby. Moc děkuji !!!

Trénování s Davidem je radost. Začala jsem trénovat u Davida jako úplný začátečník. Do té doby jsem si běhávala sama, musela se přemlouvat a hlavně jsem se nikam neposouvala. Poté co jsem oslovila Davida,tak se můj pohled na běh úplně změnil. Najednou se na každý běh těším, běhám pravidelně, tréninky jsou pokaždé jiné a jinak náročné a co je hlavní, konečně u sebe vidím nějaký pokrok a celkově se cítím fyzicky lépe než předtím. Po čase jsem začala jednou týdně trénovat i s jeho skupinou teamdejvid na stadionu, kde jsou velice přátelští lidé a hlavně je to zase příjemná změna oproti běhání v přírodě. David je jako trenér velice milý, chápavý, podporující a hlavně motivující. Je vidět, že do toho dává všechno. Obdivuji, kolik toho všechno zastane a organizuje, jeho tréninky jsou propracované a ke každému přistupuje individuálně. Rozhodně doporučuji pro všechny, kdo potřebují v běhání podpořit a hlavně se zlepšit.
Iva Brejchová
Měla jsem možnost poznat pár trenérů, kteří mi jen poslali tréninkový plán a každý týden napsali „Dobrá práce, jen tak dál!“. Když se zlepšujete, tak si říkáte, že to je fajn. Ale když pak začnete mít pocit, že trénink se úplně nevydařil a vy nevíte proč a jestli něco neděláte špatně, ale trenér vás jen pochválil, začne vám vrtat v hlavě, jestli by nestálo za to změnit trenéra. A já to udělala a absolutně toho nelituji! Zjistila jsem, že může být trenér, který se o vás skutečně zajímá. Který sleduje každý váš trénink, řekne vám, co se vám podařilo nebo naopak a na čem je potřeba zapracovat. Jeho tréninky mají hlavu a patu a baví vás jejich různorodost. Podporuje vás ve vašich výkonech a v závodech. Motivuje vás! A vlastně se stane takovým vaším parťákem. A to je přesně David. Můj parťák, se kterým můžu překonávat svoje osobní cíle!
Petra Sakařová
Po 2,5 měsících spolupráce s Davidem jsem si zaběhla jen tak mezi řečí osobák na 10km v tréninku bez nějakého zvlášť velikého úsilí. Trénujeme na maraton a další vytrvalecké distance. David dovedl perfektně odhadnout moje možnosti, jak výkonnostní, tak časové. Chodím do práce, mám dvě děti, takže nemohu trávit dlouhé hodiny běháním každý den. David parádně skloubil kvalitu s kvantitou, takže zvládám a stíhám vše, co potřebuji. Tréninky jsou velmi pestré, zábavné a stimulující. Nejsem nejmladší a doba regenerace je potřeba trochu delší, i to David nastavil skvěle. Komunikace je profesionální a sdílení tréninků přes TrainingPeaks je absolutní pecka.
Tereza PyrchalováPodnikatelka
Začínal jsem běhat asi jako většina běžců - hlavně hnát co největší tempo a tak často, jak to jen jde. Vysněným cílem bylo ultra v Alpách. Ono to chvíli fungovalo a z nuly jsem se dostal na 50, do těch 100 mi ale furt 50 chybělo a ať jsem dělal co jsem dělal pomyslná rafička se zasekla... Davida jsem v té době potkával v obchodě s běžeckým vybavením a domluvili jsme se nejdříve na osobním tréninku s běžeckou analýzou a následně na pravidelném tréninkovém plánu. Měl jsem strach co na mě jako naprostého amatéra bude říkat profi běžec a jak budu zvládat jeho tréninky. Po dvou letech tréninkových plánů s Davidem můžu říct, že to byl dobrý krok. Rafičku na 100 jsem nedostal ( a hlavně jsem si uvědomil, že to ani nejde 🙂 ) ale skloubení náročného pracovního života, rodiny s malými dětmi a tréninky na běhy v horách se povedlo jak jen to šlo. S minimem času se daří trénovat maximálně efektivně a hlavně stále s radostí. Upřímně můžu říct, že kdybych měl teď běhat bez struktury - jen tak, musel bych se dost nutit. Tréninky s Davidem mohu tedy jen doporučit, flexibilita v tréninkovém plánu, lidský přístup a pohodový trenér o čemž svědčí i stále rostoucí komunita tymu Dejvid na jihu Čech.
Jan Fara Ředitel firmy
Má kondice nebyla špatná, ale přestal jsem se zlepšovat. Díky Davidovi a jeho zábavným tréninkům jsem začal běhat ještě o něco rychleji a bez zranění
Michal Buk
Skvělý tým a trenér, do klubu jsem vstoupil v létě a během krátké doby jsem si všiml značného zlepšení ve své technice a vytrvalosti. Moc se mi líbí profesionální přístup a struktury tréninků, které se přizpůsobují mým časovým možnostem. Díky kvalitním tréninkům jsem úspěšně dokončil svůj první maraton a zlepšil své časy na dalších tratích. Navíc #tymdejvid vytváří různorodé akce a vlastní závody, což udržuje mé nadšení a motivaci, proto bych rád doporučil taký se stát členem běžeckého klubu #tymdejvid.
Maksim GaintsevStudent
Nikdy jsem neměl běhání moc v oblibě. Bolely z toho nohy, styděl jsem se za svůj (ne)styl a potil jsem se jako nosorožec. Až si toho všimla i partnerka a bez okolků mi k svátku koupila první trénink s Davidem. Pak už to šlo jako na klouzačce - nadšení (přijde brzy samo), noví kamarádi (dřív nebo později budete chtít parťáky), ale hlavně radost z běhu. Tuhle drogu si člověk prostě užije. Chce to jen maličkost - potkat někoho, kdo vám ukáže smysluplnou cestu.. a občas podá pomocnou ruku. Nezáleží na to, jestli běháte pro zdraví nebo stíháte svůj vysněný čas. Díky, Davide :).
Pavel ProcháskaZachranář