Můj první triatlonový závod

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Závod hodnotím jako vydařený, jediná černá tečka byl můj běh. Doplatil jsem na svojí nezkušenost. Byl to takový paradox, běh je mojí nejsilnější disciplínou a já na ní nemohl prodat to, na co jsem rozhodně měl natrénováno. Tedy půlmaraton kolem 1:15. Bohužel, po kole jsem z depa vystřelil a tempo dost přepálil (prvních 5km po 3:29/km). Začali mi do toho hrozné křeče v břiše, zřejmě z gelů. Na kole jsem jich asi měl moc a to se mi jelo velmi pěkně, i plavání skvělé a zrovna plávaní jsem se nejvíce bál...

Nechtěl jsem to vzdát a tak se tempo muselo velmi zvolnit. Závěrečných 5km jsem běžel už jen silou vůle (posledních 5km po 4:38/km). V cíli na mě čekala moje Helča a bylo to pro nás pro oba velmi emotivní. Jelikož i ona byla pevnou součástí mého výkonu, jelikož mě maximalně podporovala a to jak na trati, tak i v přípravě. Přípravu na tento závod si můžete pustit níže. "