Powered by Smartsupp

4.ročník - Běžeckého kurzu "Jak začít běhat a nepřestat"
Začínáme 13.ledna - více info v odkazu

Můj první triatlonový závod

"Závod hodnotím jako vydařený, jediná černá tečka byl můj běh. Doplatil jsem na svojí nezkušenost. Byl to takový paradox, běh je mojí nejsilnější disciplínou a já na ní nemohl prodat to, na co jsem rozhodně měl natrénováno. Tedy půlmaraton kolem 1:15. Bohužel, po kole jsem z depa vystřelil a tempo dost přepálil (prvních 5km po 3:29/km). Začali mi do toho hrozné křeče v břiše, zřejmě z gelů. Na kole jsem jich asi měl moc a to se mi jelo velmi pěkně, i plavání skvělé a zrovna plávaní jsem se nejvíce bál...

Nechtěl jsem to vzdát a tak se tempo muselo velmi zvolnit. Závěrečných 5km jsem běžel už jen silou vůle (posledních 5km po 4:38/km). V cíli na mě čekala moje Helča a bylo to pro nás pro oba velmi emotivní. Jelikož i ona byla pevnou součástí mého výkonu, jelikož mě maximalně podporovala a to jak na trati, tak i v přípravě. Přípravu na tento závod si můžete pustit níže. "