Více dalších informací

Korzo Lipno 🇨🇿

 • 11.července - 14.července 2024
  Resort Korzo Lipno se nachází přímo v centru obce Lipno nad Vltavou, v bezprostřední blízkosti hlavní promenády, pouhých 300 metrů od písečné pláže a 500 metrů od lyžařského střediska Kramolín. Na tomto místě budeme mít tedy to nejlepší zázemí a pohodlí pro naše běžecké tréninky. Apartmány jsou prostorné, každý pokoj má svou koupelnu, obývák a kuchyňku.

Chalupa Svébohy 🇨🇿

 • 31.řijna - 3.listopadu 2024
  Chalupa s přírodním koupacím jezírkem, horkým sudem a saunou. Ze společenské místnosti je kouzelný výhled na zahradu, louku a les. Nachází se v samém srdci nedotčené přírody Novohradských hor. V chalupě se nachází 6 ložnic s vlastním soc. zařízením. V blízkosti chalupy se nachází Terčino údolí.

Proč jet na běžecký kemp?
 • Zapracujeme na tvé běžecké technice
  Na kempu se budeme věnovat zlepšení běžecké techniky a pilování atletické abecedy. Každému běžci individuálně zanalyzuji běžeckou techniku pomocí videorozboru. Správný běžecký styl je prevencí proti zranění.
 • Naučíme se efektivně trénovat včetně správného dechu
  Tréninky jsou postavené tak, aby byly zvládnutelné pro běžce všech výkonnostních úrovních, ať už jsi začínající nebo pokročilejší běžec. Při večerním povídání probereme různé typy tréninku a jejich efektivitu. Také se zaměříme na správné dýchání při běhu a ukážeme si různé techniky.
 • Posilování a protahování
  Silný střed těla a svalová flexibilata je základem pro dlouhodobé a zdravé běhání. My se naučíme kompenzační cvičení pro běžce a po každém tréninku se důkladně protáhneme.
 • Regenerace
  Kromě tréninku budeme klást důraz na často opomíjenou regeneraci, která je velmi důležitá. Budete mít možnost vyzkoušet regenerační pomůcky jako lymfokalhoty, compex či vibrační pistoli. Také si řekneme jak regeneraci podpořit v rámci běžného denního režimu. Po každém tréninku budou k dispozici produkty od Inkospor.
 • Klidná a přátelská atmosféra
  Kapacita je omezena na 12 lidí, díky tomu bude kemp více osobní.
 • Gurmánský zážitek
  Domací strava, která je vyvážená dle potřeb našeho tréninku. Manželka je připravuje každý den čerstvé a z kvalitních surovin.

Spokojenost našich účastníků

Běžecký kemp pořádaný Davidem a jeho manželkou Helčou mě příjemně překvapil. Program kempu který byl opravdu vhodně poskládán , tady očividně někdo přemýšlel a ví co dělá... Ocenil jsem hlavně rady týkající se běžecké techniky, regenerace a také rozbory tréninku. Pro mě osobně, byly hodně přínosné i rady fyzioterapeuta, který kemp navštívil. Super ubytování v nových apartmánech.A v neposlední řadě samozřejmě výtečná Helči kuchyně :). Podtrženo, sečteno - prostě perfektně strávený prodloužený víkend s přidanou hodnotou.
Daniel PetrovičKorzo Lipno - Březen 2024
Běžecký kemp Karlovy Dvory byl skvělý zážitek na kterém jsem poznal spoustu zajímavých lidí. I přes nepříznivé počasí jsme si to všichni užívali, tréninky pod dohledem Davida byly ušité každému z nás na míru, takže můžu doporučit jak začínajícím běžcům, tak zkušeným sporťákům. Vyzkoušel jsem tam regenerační pomůcky, což byl pro mě také nevšední zážitek. K dispozici nám byl zkušený fyzioterapeut. Na doplnění cukrů nesmím opomenout ani výbornou cukrárnu v Horní Plané a hlavně nádhernou přírodu v okolí Lipenské přehrady. Jídlo od Helči naprosto fantastické - v životě jsem nejedl lépe - toť vše - není co dodat - zkrátka neváhejte a přihlaste se také!
Libor Krejčí Karlovy Dvory - Duben 2024
Byl jsem na běžeckým kempu v Karlových Dvorech a je mi jasný že i všechny ostatní jsou skvělý jako tento.!!! Díky Davidovi a Helče. Kemp jsem si vybral jako dárek k padesátinám a byla to skvělá volba. O Davidových schopnostech trenéra jakož to zkušeného běžce jsem nepochyboval a nemýlil jsem se. Vše vysvětlil dle potřeby každého účastníka abychom to pochopili všichni. Tréninky byli moc fajn. Ale co opravdu musím vypíchnout , byla rodinná atmosféra. Provozuji v rodinném kruhu penzion v jizerských horách a snažíme se aby se u nás všichni cítili jako doma, myslím že se nám to celkem daří. S dcerami jsem cestoval různě, různé kategorie ubytování různé země a hledali pobyt v podobném pohodovém duchu. A asi jsem měli vždycky smůlu, nevím proč to ty lidé dělají☹ Mimo jiné na tomto kempu jsem byl po 19 letech poprvé mimo domov bez dcer, což bylo velké vystoupení z komfortní zóny. A …… všechno pecka, Helča s Davidem vytvořili skvělou rodinou atmosféru, děkuji moc za to!!! Bylo to skvělý. Samozřejmě se musím podepsat pod skvělé kuchařské schopnosti Helči, všechno bylo výtečné!!! Poznal jsem tam spoustu zajímavých a příjemných lidí se kterými mi tam bylo dobře. Davidovo rady a podpora všech(moc všem děkuji) mi pomohla k doběhnutí mého prvním maratonu. Pokud bude moc tak určitě pojedu za rok znovu.Honza
Jan HerešKarlovy Dvory - Duben 2024
Zúčastnila jsem se již pěti běžeckých kempů na čtyřech různých místech (Černé Údolí 2x, Zadov, Prášily a Karlovy Dvory), v různých počtech účastníků od kovidových 4 běžců po účast převyšující 20 běžců. A Karlovy Dvory vyhrávají na plné čáře! 1. Perfektní ubytování - klid, krásné místo, 8pohodlné postele a díky vlastní přípravě jídla časová nezávislost a možnost přizpůsobit trénink /odpočinek operativně dle potřeb. Poprvé na kempu jsem počínaje 2.dnem nezačínala každé ráno s body battery na hodnotě 5, ale cítila jsem se vždy ráno odpočinutá. 2. Optimální počet účastníků - 12 běžců - mělo výhodu v tom, že jsme si všichni napříč výkonností našli k sobě parťáka na běh a nemuseli běhat tréninky sólo. Zároveň je to takový počet, který se vešel ke "kulatému" stolu a mohli jsme být všichni společně, což od prvních okamžiků utužovalo partu. A to je jedna z věcí, která je u #tymdejvid neskutečná - parta běžců týmu trenéra Dejva je prostě boží. Skvěle rozvržené - prostor na jídlo a společenský život x prostor na protahování x prostor na soukromí a odpočinek (pokoje a wellness) a přitom vše na jednom místě, tomu se žádný předchozí kemp nevyrovná! Jen manželé Vašovi svůj "taneční" prostor neměli... byli tam totiž pro nás od rána do noci. 3. Stravování, tak to byla kapitola sama pro sebe. To nebyla plná penze, to prostě bylo all inclusive a to včetně pitného režimu. Přivezla jsem si domů i sušenky, které jsem si na kemp dovezla na "horší časy". Helča nám nedala příležitost sníst nic jiného, než její vlastní výtvory, které vykouzlila. Bylo to dokonalé, zdravé a bylo toho hodně. A pro ty, co někdy viděli Prostřeno! - i ty buchtičky s krémem, které jsme měli na svačinku, byly domácí! 4. Běh - já si to moc užila! Rozhodně jsem se neflákala, ale zároveň jsem se nepřetížila. Potrénovali jsme objem i rychlost, byla rovina i kopečky, rozbor techniky běhu. Celý týden se teď po kempu při volném běhu snažím kopírovat více terén a soustředit se na dopad. A závěrem? Posílám 10 hvězdiček z 5 možných a těším se zas někdy příště.
Jana PolokováKarlovy Dvory - Květen 2023
Na kempu s Davidem Vašem jsem byla už po třetí a určitě pojedu zase. Vždycky se sejde super soudržná parta lidí, co mají rádi sport, tréninky jsou rozmanité, pestré, skvěle sestavené. Člověk si mákne, ale úplně se nezrasuje. Je to zábava. Pokaždé se dozvím a naučím něco nového. David je trpělivý, srozumitelný, klidný a kultivovaný trenér. Od doby, co jsou kempy organizované v rodinném modelu, si navíc užívám nižší počet účastníků a z toho pramenící opravdu velmi individuální přístup, podrobný rozbor techniky běhu, smysluplné rady nejen co se techniky týče, ale i co se výběru bot na míru týká. Je prostor se individuálně poradit o všem, co vás v tréninku trápí nebo kde tápete jak dál. Samostatnou kapitolou je pak neskutečná a naprosto famózní kuchyně Helči, která se o nás stará ne v plné, ale přeplněné penzi a je snem každého gurmána. Poměr cena jednoznačně pro 😉
Jana KollarikováKarlovy Dvory - Září 2023
Běžecký kemp Karlovy Dvory jsem absolvovala poprvé a doufám, že ne naposledy. Přátelská atmosféra, krásné a tiché okolní prostředí, super ubytování. David je člověk na svém místě, vážím si jeho cenných rad. Super tréninky, skvělé protažení, cvičení, jóga, polazení techniky...Prostor pro regeneraci. 😊 Třešnička na dortu je pak gastro zážitek v podobě kuchařskeho umění Helči. Vyvážená, chutná a luxusní strava. Počínaje snídaní, konče večeří. O buchtičkach se mi zdá ještě dnes. 😃 Díky Helčině péči má člověk dostatek času na sebe i na přípravu. Zkrátka od začátku do konce to bylo ve všech směrech vymazlený. 👏 Neváhejte. Všem doporučuji. 🙂
Adéla HofmanováKarlovy Dvory - Květen 2023
Předně bych chtěl moc poděkovat, že jsem na kemp mohl jet. Většinu lidí jsem znal osobně a některé jen od vidění. Už od prvních okamžiků bylo jasné, že na kempu bude skvělá atmosféra a přátelské prostředí. David s Helčou jsou skvělá dvojka, která táhne za jeden provaz 🙂. David se stará o program a potřeby lidí a ve volném čase pomáhá Helče v kuchyni. Helči program na kempu je snad ještě těžší než ostatních účastníků. Jestli se bojíte, že budete hladovět, tak to můžete pustit z hlavy. Čeká vás gastro zážitek a nebude se Vám chtít odjet. Přísahám, její kuchyně Vám bude chybět 😄. Někdy si říkám, že toho jídla bylo zbytečně moc a já bych třeba vynechal polévku k večeři😎. Treninkové jednotky byly skvěle složeny. David ví co dělá a případně tréninkovou jednotku přizpůsobí každému individuálně dle potřeby. Prostředí Karlových Dvorů u Lipna je krásné a nedělní ranní výběh na lačno kolem Olšiny stál za to 😍. Apartmány jsou krásné a stále jako nové. V každém je sauna pro regenaraci a v kuchyni je dost prostoru na protahování a cvičení. Osobně jsem měl trochu potíž, že jsem měl až příliš měkkou matraci, ale to je pouze můj pohled, někomu to může spíše vyhovovat 🙂. Pokud ještě váháte, tak už nemusíte 🙂. Nebudete litovat 😉! Budete odjíždět příjemně unavený, najedený, načerpáte nové, zajímavé informace a kvalitně potrénujete. Poznáte nové prostředí a fajn lidi 😇
Václav PilátKarlovy Dvory - Duben 2023
Běžecký kemp s Davidem mohu jen doporučit, velká spokojenost po všech stránkách. Kvalitní a náročné tréninky včetně protahování, skvělé kuchařské umění Helči Vašové a pohodová atmosféra. Na kemp se vždy těším a pokaždé mě obohatí a posune dál, vím že to má smysl.
Michaela KvašnovskáKarlovy Dvory - Květen 2023
Děkuji trenérovi Davidovi za profesionální vedení, rychlou zpětnou vazbu a přátelskou atmosféru🏃‍♂️. Helče za excelentní jídlo 🍛🥗🍰. Ubytování komfortní, čisté a výborně zvolená lokalita nabízející veškeré možnosti⛰️. A k tomu skvělá parta lidí, těším se příští kemp 🍀.
Radek MikulášekKorzo Lipno - Září 2023
Camp David Jak se říká neplánované akce jsou většinou nejlepší a tentokrát nebylo tomu jinak, bylo to opět fenomenální. Za mě zatím nejlepší běžecký camp, co jsem byl. Mělo to hlavu a patu, mělo to fajn partu a mělo to vynikající kuchařku, to jidlo mi asi bude chybět nejvíc. A co si z toho odnáším, spoustu pozitivní energie, spoustu vzpomínek, fakt že něco v těch nohách je a že ta technika není úplně marná, ale stále je co zlepšovat 💙. Díky za možnost být toho součástí a příště zase na nějaký neplánovaný akci 🙏🏻🌈. A když se má vše sejít, tak i vesmír to počásko domluví 💫. #tymdejvid
Martin Kostlán Korzo Lipno 2023
Na kempu jsem byla již podruhé a rozhodně bych ráda jela i na další kemp. Na kempech oceňuji přátelskou atmosféru, skvělá jídla a samozřejmě tréninky a další cvičení. Je to pro mě skvělá příležitost věnovat se tomu, co mě baví a neřešit nic jiného kromě jídla a odpočinku. Všem, kteří o kempu uvažují, ho mohu jen a pouze doporučit.
Renata BérecováKarlovy Dvory - Říjen 2023

Korzo Lipno 🇨🇿

 • 11.července - 14.července 2024
  Resort Korzo Lipno se nachází přímo v centru obce Lipno nad Vltavou, v bezprostřední blízkosti hlavní promenády, pouhých 300 metrů od písečné pláže a 500 metrů od lyžařského střediska Kramolín. Na tomto místě budeme mít tedy to nejlepší zázemí a pohodlí pro naše běžecké tréninky. Apartmány jsou prostorné, každý pokoj má svou koupelnu, obývák a kuchyňku.

Chalupa Svébohy 🇨🇿

 • 31.řijna - 3.listopadu 2024
  Chalupa s přírodním koupacím jezírkem, horkým sudem a saunou. Ze společenské místnosti je kouzelný výhled na zahradu, louku a les. Nachází se v samém srdci nedotčené přírody Novohradských hor. V chalupě se nachází 6 ložnic s vlastním soc. zařízením. V blízkosti chalupy se nachází Terčino údolí.