Online běžecký kurz. Zvedni zadek a přidej se!
Startujeme 8. dubna 2024

Běžecký kemp - Karlovy Dvory 2024

Termín kempu: 
 • 18.duben - 21.duben 2024
  (3 noci čtvrtek - neděle)

Lokalita je na klidném místě v blízkosti přehrady Lipno, cca 4 km od Horní Plané. V apartmánech Karlovy Dvory budeme mít pro sebe dva domy. Každý dům má 3 ložnice, dvě samostatné koupelny, společný obývák s kuchyní. V obou domech je sauna, dostupná kdykoli během pobytu. Hlavním šéfkuchařem bude má žena Helča a připraví snídaně, obědy a večeře. Já budu vaším trenérem a vše si přizpůsobíme tak, jak potřebujeme včetně časů, složení a porcí jídla a společného posezení. 

Proč bys měl jet právě ty?
 • Zapracujeme na tvé běžecké technice
  Na kempu se budeme věnovat zlepšení běžecké techniky a pilování atletické abecedy. Každému běžci individuálně zanalyzuji běžeckou techniku pomocí videorozboru. Správný běžecký styl je prevencí proti zranění.
 • Naučíme se efektivně trénovat včetně správného dechu
  Treninky jsou postavené tak, aby byly zvládnutelné pro běžce všech výkonnostních úrovních, ať už jsi začínající nebo pokročilejší běžec. Při večerním povídání probereme různé typy tréninku a jejich efektivitu. Také se zaměříme na správné dýchání při běhu a ukážeme si různé techniky.
 • Posilování a protahování
  Silný střed těla a svalová flexibilata je základem pro dlouhodobé a zdravé běhání. My se naučíme kompenzační cvičení pro běžce a po každém tréninku se důkladně protáhneme.
 • Regenerace
  Kromě tréninku budeme klást důraz na často opomíjenou regeneraci, která je velmi důležitá. Budete mít možnost vyzkoušet regenerační pomůcky jako lymfokalhoty, compex či vibrační pistoli. Také si řekneme jak regeneraci podpořit v rámci běžného denního režimu. Po každém tréninku budou k dispozici produkty od Inkospor.
 • Klidná a přátelská atmosféra
  Kapacita je omezena na 12 lidí, díky tomu bude kemp více osobní.

Les a cyklostezka hned vedle našeho ubytování

Kvalitní domácí strava od mé manželky...

Harmonogram kempu:

 • Čtvrtek
  - V 15:00 hodin sraz před apartmány, ubytování, tréninková fáze, protažení, večeře, představení programu
 • Pátek
  - dobrovolná ranní rozcvička a otužovačka, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpočinek, odpolední výklus/procházka, posilovací a protahovací cvičení, večeře, elektronická tužka – rozbor techniky běhu a volná zábava
 • Sobota
  - dobrovolná ranní rozcvička a otužovačka, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpočinek, odpolední výklus, hry, večeře, beseda, volná zábava
 • Neděle
  - ranní dlouhý běh, snídaně, protažení a ukončení kempu.

*Časový harmonogram je orientační a může se v průběhu kempu měnit. Přesné treninky upřesním týden před kempem...

Reference předchozích účastníků

Běžecký kemp s Davidem mohu jen doporučit, velká spokojenost po všech stránkách. Kvalitní a náročné tréninky včetně protahování, skvělé kuchařské umění Helči Vašové a pohodová atmosféra. Na kemp se vždy těším a pokaždé mě obohatí a posune dál, vím že to má smysl.
Michaela K.
Už od prvních okamžiků bylo jasné, že na kempu bude skvělá atmosféra a přátelské prostředí. David s Helčou jsou skvělá dvojka, která táhne za jeden provaz 🙂. David se stará o program a potřeby lidí a ve volném čase pomáhá Helče v kuchyni. Helči program na kempu je snad ještě těžší než ostatních účastníků. Jestli se bojíte, že budete hladovět, tak to můžete pustit z hlavy. Čeká vás gastro zážitek a nebude se Vám chtít odjet. Přísahám, její kuchyně Vám bude chybět 😄. Někdy si říkám, že toho jídla bylo zbytečně moc a já bych třeba vynechal polévku k večeři😎. Treninkové jednotky byly skvěle složeny. David ví co dělá a případně tréninkovou jednotku přizpůsobí každému individuálně dle potřeby. Prostředí Karlových Dvorů u Lipna je krásné a nedělní ranní výběh na lačno kolem Olšiny stál za to 😍. Apartmány jsou krásné a stále jako nové. V každém je sauna pro regenaraci a v kuchyni je dost prostoru na protahování a cvičení. Osobně jsem měl trochu potíž, že jsem měl až příliš měkkou matraci, ale to je pouze můj pohled, někomu to může spíše vyhovovat 🙂. Pokud ještě váháte, tak už nemusíte 🙂. Nebudete litovat 😉! Budete odjíždět příjemně unavený, najedený, načerpáte nové, zajímavé informace a kvalitně potrénujete. Poznáte nové prostředí a fajn lidi 😇
Václav P.
Zúčastnila jsem se již pěti běžeckých kempů na čtyřech různých místech (Černé Údolí 2x, Zadov, Prášily a Karlovy Dvory), v různých počtech účastníků od kovidových 4 běžců po účast převyšující 20 běžců. A Karlovy Dvory vyhrávají na plné čáře! 1. Perfektní ubytování - klid, krásné místo, 8pohodlné postele a díky vlastní přípravě jídla časová nezávislost a možnost přizpůsobit trénink /odpočinek operativně dle potřeb. Poprvé na kempu jsem počínaje 2.dnem nezačínala každé ráno s body battery na hodnotě 5, ale cítila jsem se vždy ráno odpočinutá. 2. Optimální počet účastníků - 12 běžců - mělo výhodu v tom, že jsme si všichni napříč výkonností našli k sobě parťáka na běh a nemuseli běhat tréninky sólo. Zároveň je to takový počet, který se vešel ke "kulatému" stolu a mohli jsme být všichni společně, což od prvních okamžiků utužovalo partu. A to je jedna z věcí, která je u #tymdejvid neskutečná - parta běžců týmu trenéra Dejva je prostě boží. Skvěle rozvržené - prostor na jídlo a společenský život x prostor na protahování x prostor na soukromí a odpočinek (pokoje a wellness) a přitom vše na jednom místě, tomu se žádný předchozí kemp nevyrovná! Jen manželé Vašovi svůj "taneční" prostor neměli... byli tam totiž pro nás od rána do noci. 3. Stravování, tak to byla kapitola sama pro sebe. To nebyla plná penze, to prostě bylo all inclusive a to včetně pitného režimu. Přivezla jsem si domů i sušenky, které jsem si na kemp dovezla na "horší časy". Helča nám nedala příležitost sníst nic jiného, než její vlastní výtvory, které vykouzlila. Bylo to dokonalé, zdravé a bylo toho hodně. A pro ty, co někdy viděli Prostřeno! - i ty buchtičky s krémem, které jsme měli na svačinku, byly domácí! 4. Běh - já si to moc užila! Rozhodně jsem se neflákala, ale zároveň jsem se nepřetížila. Potrénovali jsme objem i rychlost, byla rovina i kopečky, rozbor techniky běhu. Celý týden se teď po kempu při volném běhu snažím kopírovat více terén a soustředit se na dopad. A závěrem? Posílám 10 hvězdiček z 5 možných a těším se zas někdy příště.
Jana P.
Cena: 6000 Kč

V ceně kempu je ubytování na 3 noci ve dvoulůžkových pokojích, stravování (snídaně, oběd, večeře – začíná se večeří ve čtvrtek a končí snídaní v neděli, k pití bude zajištěn čaj, káva, voda), pitný režim Inkospor (Power Drink, Recovery Drink a Mineral Light), regenerace (sauna, reboots lymfokalhoty, compex, vibrační pistole, světelný panel MitoLight.)

* možnost fakturace na FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb)

Kapacita je omezená pouze na max 12 účastníků.

V případě jakýchkoliv nejasností, nás neváhejte kontaktovat.

 • David Vaš
  telefon: +420 732 654 180
 • Helena Vašová
  telefon: +420 777 148 571
 • email: trener@davidvas.cz

Těšíme se na vás David a Helen Vašovi

 • Lokalita: Apartmány Karlovy Dvory
  Karlovy dvory I, 38226 Horní Planá, Česká Republika

Odkaz na mapu:  https://mapy.cz/s/fucorujeva

Souřadnice GPS:   48.7535325N, 14.0565739E