Tréninkové plány

Když budete chtít posunout své výkony o nějaký ten stupeň výše, připravit se na závod anebo  budete-li chtít běhat efektivněji a užívat si tak běh se vším všudy, je vhodné trénovat dle plánu. Plánu, který bude sestaven na míru jednotlivce. Vždy na začátku spolupráce si stanovíme krátkodobé a dlouhodobé cíle…díky nimž budete mít velkou motivaci do práce a hlavně, uvidíte svůj výkonnostní progres, který se dostaví!!!

Individuální přístup a komunikace

To je to na čem si zakládám, treninkovým plánem to nekončí…důležité je komunikovat ta zpětná vazba je pro mě velmi důležitá a bude pokladem k případným úpravám.

Balík treninkového plánu – 2000 kč/měsíc 

  • 30 denní treninkový plán, který je rozdělen na 4 cyklusy, plán rozesílám vždy po týdnu na email.
  • balík obsahuje i různé benefity se mnou spojené. Je to sleva na sportovní vybavení značky SalmingExtrifit  a také slevu na nákup v bežeckém obchodě Triexpert . Dále slevu na osobní trenink (kde je možnost důkladně rozebrat běžeckou techniku a další) a také možnost zajištění zátěžového testu VO2 max, či vyšetření laktátové křivky.

Pokud máš o treninkový plán zájem neváhej mě kontaktovat buď to zde a nebo na telefonním čísle 732654180, popřípadě na mail davidek161@gmail.com