Běžecké kempy v letošním roce 2023

V letošním roce budu společně s mojí manželkou pořádat ještě dva běžecké kempy. Já budu v roli běžeckého trenéra a má Helča jako hlavní šéfkuchařka. Program všech kempu je vždy pestrý a to nejen běžecky.

První běžecký kemp bude koncem září na apartmánech Korzo Lipno

Termín kempu: čtvrtek 28.září až neděle 1.října.

Resort Korzo Lipno se nachází přímo v centru obce Lipno nad Vltavou, v bezprostřední blízkosti hlavní promenády, pouhých 300 metrů od písečné pláže a 500 metrů od lyžařského střediska Kramolín. Na tomto místě budeme mít tedy to nejlepší zázemí a pohodlí pro naše běžecké tréninky. Apartmány jsou prostorné, každý pokoj má svou koupelnu, obývák i kuchyňku. V přízemí je i výborná kavárna.

ODKAZ NA KEMP

Druhý kemp bude hned další týden zkraje října v Apartmánech Karlovy Dvory

Termín kempu: čtvrtek 5.října až neděle 8.října

Lokalita je na klidném místě v blízkosti přehrady Lipno, cca 4 km od Horní Plané. V apartmánech Karlovy Dvory budeme mít pro sebe dva spojené domy. Každý dům má 3 ložnice, dvě samostatné koupelny, společný obývák s kuchyní. V obou domech je sauna, dostupná kdykoli během pobytu.

ODKAZ NA KEMP

Více informací ke každému běžeckému kempu, naleznete v odkazech níže.

Všem moc děkuji za případné sdílení a budu se na vás těšit na některém z kempu. Případně i v dalším roce, kde se můžete dokonce těšit i na jeden zahraniční.

Kde? To je překvapení… Brzy se to dozvíte.

Běh mi ukázal cestu. Stal se mojí vášní a životním style. Díky běhu jsem mohl trénovat a žít s nejlepšími běžci z Keni a Etiopie. Zkušenosti, které jsem za 12 let výkonnostního běhání získal, mohu předávat všem běžcům. Jelikož stejně jako vy i já záčínal. Objevte se mnou krásu běhu, běhat může opravdu každý. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Běžecký kemp Karlovy Dvory 5.října až 8.října 2023

    Chceš zlepšit svojí běžeckou techniku, naučit se efektivně trénovat ? Běžecký kemp u Lipna je ideální volba

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku